STAVBY SVÉPOMOCÍ
Stavba svépomocí - S radostí a úsporně za vysněným domem

CO JSOU STAVEBNICE DOMŮ ?


Materiálové stavebnice hrubých staveb nízkoenergetických rodinných domů MODUL a OPTIMAL, které již od roku 1996 stavebníkům poskytujeme nejprve v sortimentu přesných pórobetonových tvárnic a příčkovek, lepených na zdící tmel, nyní i ve variantě stěnových tvarovek TERMO s masívní tepelnou izolací a následným vylitím betonovou směsí. Stavebník si má tedy možnost vybrat technologii, která mu vyhovuje.

Stavebnice jsou detailně připraveny pro jednoduché rodinné domy tak, aby jejich stavbu a montáž zvládl zručný kutil za pomoci řemeslníka-živnostníka. Stavebnice je svojí komplexností vhodným řešením i pro ty stavebníky, kteří nemají čas se převléknout do montérek, ale za pomoci malých firem či živnostníků, kteří nemají vysoké režijní náklady je dosaženo snížení nákladů na požadovaný úsporný dům.


Ve stavebnicích jsou nově uplatněny prvky pro nízkoenergetické rodinné domy, které naše společnost vyvinula a vyrábí - obvodové stěnové tvarovky s minimálně 200 mm tepelné izolace TERMO (R = 5,11 m2.K.W-1, bez omítek), ztracené izolační tvarovky základů TERMO a jiné (překlady, průvlaky a věnce). Součástí stavebnice jsou prvky krovu, krytiny a komínu, včetně dopravy na stavbu – celkem 3 samostatné části (bloky).
- viz OBSAH STAVEBNICE

Stavebnice domu - foto 01 Stavebnice domu - foto 02

Pro stavebnice byly zvoleny 2 vhodné technologie – původní pórobetonové tvárnice lepené na zdící tmel
a tvarovky TERMO pro nízkoenergetickou variantu domů.


úvodní stránka


© STAVBY SVÉPOMOCÍ    Tel.: (+420) 601 234 140    E-mail: info@stavomodul.cz    Web: www.stavbysvepomoci.cz    Nakládání s osobními údaji